Select Language:

Yurtiçi Taşımacılık

ERDEMELLER  Yurtiçi Taşımacılık’ta zamanda en uygun maliyetler ile teslimat… 

ERDEMELLER Global Lojistik,yurtiçi taşımacılık hizmetlerin’de ,özmal araç filosu veya sözleşmeli alt tedarikçileri aracılığı ile konusunda uzman ve deneyimli personeli ile planları ,en uygun maliyetler ile doğru noktaya teslim olmasını sağlar.

ERDEMELLER Golbal Lojistik ile yurtiçinde taşıttığınız ürünlerinizi ,şemsiye sigortası kapsamında sigortalı olarak taşımaktadır.Ayrıca özel sigorta istenmesi durumunda firmaya veya şahısa özel poliçe verilmektedir.

Taşımacılık hizmetine paralel olarak,ERDEMELLER Lojistik ayrıca talep eden müşterilerine rotalama desteği ile birlikte Türkiye’nin  her noktasında yükleme ve boşaltma hizmeti sunmaktadır.

ERDEMELLER Global Lojistik, sektörler bazında uzmanlaşmış olan bilgi birikimine bağlı olarak farklı sektördeki firmaların taşımacılık işlerini uygun araçlar ile sektörün gerektirdiği kurallar ve ihtiyaçlar çerçevesinde gerçekleştirir.

ERDEMELLER Global  bitmiş ürün, hammadde ve yarı mamüllerinin Türkiye sınırları içinde batıdan doğuya kuzeyden güneye komple veya parsiyel bazda taşınmasını gerçekleştirmektedir.

ERDEMELLER Global  taşımacılık stratejisi; müşterilerimizin ürünlerini; istenilen yerde, istenilen zamanda, hasarsız ve en uygun maliyet ile teslimi ve doğru bilginin doğru zamanda paylaşılması üzerine kuruludur.

ERDEMELLER Global Lojistik  uygun araçlar ve koşullarda istenilen minimum sürede varış noktasına ulaştırılmasını sağlar.


facebook/erdemlojistik
youtube/erdemeller
twitter.com/erdemeller
facebook/erdemlojistik