Select Language:

Tarihçemiz

1993 yılında Hikmet ERDEM .tarafından Mersin merkezde kurulan ERDEMELLER GLOBAL LOJİSTİK Limited Şirketi .Türkiye geneline komple ve parsiyel taşımacılık ve Uluslararası IRAK, KIBRIS, AZERBAYCAN, ALMANYA, SURİYE, İRAN .Ülkelerine komple ve parsiyel nakliye ,proje taşıma ve grupaj taşımacılık firması alanında faaliyet göstermektedir.

2003 yılında İSTANBUL şubesini açarak .İstanbul’dan Türkiye geneline Ambar ve Kargo Hizmeti vermektedir..Müşteri ihtiyacına göre..depolama hizmeti ,paketleme,gümrükleme,tedarik zinciri ile üreticinin tüm ihtiyacını kendi bünyesınde bulundurarak a – z ‘ye tüm ihtiyaçlarını gelişmiş uzman kadro ve ekipmanlarımız ve geniç  araç filomuzla  yüklemeden varış merkezine kadar  sorunsuz hizmet vermekteyiz.

2005 yılında İstanbuldan ırak’a hızlı exspres kargo nakliye  ile ürünün çabuk gitmesi için panelvan araçlarla 4 tona kadar hızlı servis yapmaktadır.

Yurt içi ve uluslararası gümrüklü transit ürünlerin sevkiyatı için gerekli olan teminatı kendi bünyesinde (UND ) Teminatla ,türkiye’nin tüm gümrüklerinden transit nakliye hizmeti vermektedir.

İstanbul depolarımızdan her hafta düzenli , Irak nakliye ,Irak parsiyel nakliye ,Irak transit nakliye ,ırak grupaj taşımacılık  sevkiyatları   yapmaktadır.

İstanbul ve mersin’den her gün ,ıraka taşımacılık ,ıraka grupaj nakliye ,ırak kargo nakliye yapmaktadır.

Irak kuzey ve güney bölgelerine ,Zaho nakliye,dohuk nakliye,Erbil nakliye,Sülemaniye nakliye,Bağdat nakliye,Musul nakliye, kerbela nakliye,Tikrit nakliye ve ırak’ın tüm bölgelerine kargo ve ambar taşıması yapmaktadır.

Irak ,Kıbrıs,Almanya,Azerbaycan,iran,Suriye,Ülkelerine İstanbul ve mersin’den parça nakliye ile ıraka en uygun nakliye ve uygun fiyatla ürüne özel araç temini ile en iyi şekilde mazemelerin ıraka sevkiyat ederek ,ıraka taşıma yapan şirketler arasında yerini almıştır.


facebook/erdemlojistik
youtube/erdemeller
twitter.com/erdemeller
facebook/erdemlojistik